Adalarda Babalar Günü Hediyesi

Adalarda Babalar Günü Hediyesi

Kahraman babanıza, Babalar Günü’nde adalarda bir  gün hediye edebilirsiniz. Bir çocuk için babası kahramanıdır. Siz de, kahraman babanızla adalarda bir gün geçirerek ona unutamayacağı bir Babalar Günü yaşatabilirsiniz.

Adalarda gezi, Babalar Günü için  güzel bir hediye olabilir. Babanızla birlikte adalara keyifli bir vapur yolculuğunun ardından adaların muhteşem manzarası eşliğinde bir kahvaltı yapabilirsiniz. Böylelikle babanızın sevdiği lezzetlerden oluşan bir  kahvaltı  ile adalarda güzel bir güne başlayabilirsiniz.

kahvalti-adalar

Güzel bir kahvaltı sonrası adalarda bisiklet turu yapmaya ne dersiniz? Adanın müthiş manzarası eşliğinde yapacağınız bisiklet turu ile adayı keşfetmeniz mümkün.

Babanız bisiklet kullanmayı sevmiyorsa alternatif olarak  fayton turuna çıkabilirsiniz. Fayton yolculuğu ile adanın tüm güzelliklerini seyredebilecek ve bol bol fotoğraf çekme fırsatı yakalayabileceksiniz.

fayton

Adanın tarihi  dokusunu babanızla birlikte keşfedebilir, kendinizi adeta tarihi bir yolculukta hissedebilirsiniz.

Adalarda bir akşam yemeğinden sonra meşhur ada çayını içerek  günün tüm yorgunluğunuzu unutabilirsiniz.

Adanın popüler lezzetlerinden biri de dondurmadır. Babanızla roma dondurmanızı yerken, kısa bir sahil turuna çıkmanız hiç de fena olmaz.

sakizli-dondurma

Kategoriler: Haber

Yorum Yap

Bir Cevap Yazın