Adalar’da Aquapark Var mı? Adalar Aquapark Gezi Rehberi

Adalar’da Aquapark Var mı? Adalar Aquapark Gezi Rehberi

Hepimizin çocukluğunda en sevdiği tatil aktivitelerinden biri olan aquapark eğlencesi Adalar’da da devam ediyor mu? Yazın sıcak günlerinde hem serinlemek hem de eğlenceli vakit geçirmek için en güzel yollardan biri olan aqupark tesislerini bir de İstanbul’un en güzel tatil mekânı olan Adalar’da keşfedin. Tatile gidecek zaman bulamıyorsanız neyse ki ada turları sayesinde yoğun kalabalıktan sıyrılıp nefes alabilir, tatil köylerinin aratmayacak kadar eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz.

Adalar Aquapark hangi lokasyonlarda hizmet veriyor?

Hangi Adalar’da aqupark eğlencesi olduğunu öğrenmek için sizler için hazırladığımız listeye Adalar’a gitmeden önce mutlaka göz atın!

Türkiye’nin ve İstanbul’un birçok noktasında çeşitli aquapark hizmeti veren işletmeler ve tatil köyleri olsa da bu seçenek Adalar’da yalnızca Heybeliada’da devam ediyor. Adalar haricinde İstanbul yakınlarında aqupark hizmeti veren birçok müessese bulunmakta. Özellikle Avşa adasında ve Muğla Adaland’de bulunan bazı küçük ve orta ölçekli tatil köyleri mutlaka ziyaret edilmeli. Eğer heyecan ve adrenalin tutkunuysanız, sakin bir tatil geçirmektense hızlı ve akıllarda yer eden bir tatil hayal ediyorsanız bu deneyimi mutlaka yaşamanızı tavsiye ederiz.

Heybeliada Aquapark hakkında detaylı bilgi, giriş ücreti ve açılış kapanış saatleri hakkında detaylı bilgi için okumaya devam edin!

Heybeliada Aqua Green Beach Club

Adres: Yeni İskele Sokak, 34973, Heybeliada / İstanbul
Telefon: 0 (216) 3511600

Heybeliada’ da yer alan Aqua Green Beach Club, deniz keyfi dışında eğlenme imkânı da sunuyor. Her yaşa hitap eden bir aquaparkı da bulunan Aqua Green Beach Club adanın en kaliteli plajı olma iddiasını taşıyor. Ada Beach Club’a da Heybeliada iskelesinden gidiş dönüş ücretsiz ulaşım hizmeti bulunuyor.

Heybeliada green beach club giriş ücreti 2018

Giriş ücretinin kişi başı, hafta içi ve cumartesi günleri 35 TL, pazar günleri 50 TL olduğu Ada Beach Club’da 0-7 yaş arası çocuklar  ücretsiz olup, 8 yaş ve üzerinden tam giriş ücreti alınıyor. Giriş ücretine diğer beach clublarda olduğu gibi  şezlong, şemsiye, duş, tuvalet ve giyinme kabini dâhildir.  Aperatif yiyecekler ve balık çeşitlerinin bulunduğu bir restoranı da olan Aqua Green Beach Club‘da şezlonglara yiyecek içecek servisi de yapılıyor.

Kategoriler: Heybeliada