Firmaya Göre Seferler

İstanbul’un doğal ve tarihi yerlerinden olan Adalar’a vapur veya deniz motorları ile ulaşım sağlanıyor.

Adalar Sefer Saatleri
Sefer Sorgula

Kolay Tarife ile Nereye gideceğinizi seçerek üç saat aralığındaki bütün firma ve kalkış iskelelerine ulaşabilirisiniz.

Sefer Sorgula

Nereye, nereden, gün ve firma bilgilerini girerek, ilgili firmanın günlük sefer listesine ulaşabilirsiniz.

Büyükada, Heybeliada, Kınalıada, Burgazada ve Sedef Adası’na günlük vapur seferleri düzenleniyor.

Şehir Hatları

Adalar’a sefer düzenleyen firma İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet veriyor. Adalar için firma yıl içerisinde yaz–kış olmak üzere iki farklı tarife uyguluyor.

İDO

İstanbul Deniz Otobüsleri Şirketi’nin kısa adı olan İDO, Adalar seferlerini Beşiktaş, Kadıköy ve Yenikapı'dan gerçekleştiriyor. Firma kış tarifesinde Ada seferlerine ara veriyor.

Mavi Marmara

Kooperatif çatısı altında toplanan Mavi Marmara firması, Bostancı, Beşiktaş, Kabataş ve Yeşilköy'den Adalar’a sefer düzenliyor. Firma yaz kış tarifesi uygulamakta olup Yeşilköy’den sadece yaz döneminde ulaşım gerçekleştiriyor.

Turyol

İki farklı tarife üzerinden yaz - kış hizmet veren Turyol firması, kış tarifesinde İstanbul’dan Bakırköy, Karaköy, Kadıköy, Eminönü hattı üzerinden, yaz tarifesinde ise bunlara ek olarak Büyükçekmece’den sefer düzenliyor.

Prenstur

2006 yılından itibaren Kartal’dan Adalar’a her gün sefer düzenleyen firma, yaz ve kış olmak üzere iki farklı tarife uyguluyor. Firma yolcu yoğunluğunun artmasına bağlı olarak anlık ek sefer düzenliyor.

Dentur

1997 yılından bu yana hizmet veren firma, İstanbul Kabataş’tan Adalar’a yaz- kış sefer düzenliyor. Yalova ve Avcılar hattı üzerinden ise sadece yaz sezonunda hizmet veriyor.