Kınalıada

Ana Sayfa

İstanbul’a en yakın Prens Adası Kınalıada‘dır. Büyükada ve Heybeliada kadar büyük ve değil ancak küçük bir ada olması onu daha da samimi yapıyor. İstanbul’a yakınlığı sebebiyle Bizans döneminde sürgünlere ev sahipliği yapan Kınalıada şimdi de ünlü isimlerin nefes almak için tercih ettiği yerler arasında. Yaz aylarında en çok beach clubları ve plajlarıyla ilgi gören Kınalıada’da sahil yürüyüşleri de insanın ruhunu dinlendiriyor.

Kınalıada’ya Nasıl Gidilir?

Hafta içi ve hafta sonu, özel günlerde, güncellenen saat ve tarihlerde Kınalıada’ya ulaşım detayları için Nasıl Giderim sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Vapurlar ve İDO’yla ulaşabileceğiniz Kınalıada’ya kendinize en yakın iskeleden gidebilmek için bir çok alternatif var.

Kınalıada, Adalar

Kınalıada’da Konaklama ve Yemek Seçenekleri neler?

Tüm Prens Adaları’nda olduğu gibi Kınalıada‘da butik otelleriyle meşhur. Doğanın içinde, deniz manzaralı, sessiz, sakin ve keyifli butik oteller Kınalıada’da geçirdiğiniz zamanda içinizin huzurla dolması için istediklerinizi size sunuyor. Rakı balık isterseniz Çınaraltı Restoran’a uğramalısınız. Kınalıada’ya gelip de yemeden dönmem dediğiniz şeyler arasına da Çarşıdaki Ömer Usta’nın meyveli dondurmalarını dahil etmelisiniz. Denize girmek için Kınalıada’ya gittiyseniz beach clublardan Teos’a uğramak iyi bir fikir.