İDO İptal Seferleri

Ana Sayfa İDO İptal Seferleri

İDO iptal seferleri hakkında son dakika güncel bilgileri anında öğrenin!

Son güncelleme tarihi: 11 Ocak 2019 Cuma saat: 11:15

Nisan’da İlkbahar Tarifesi’ne geçecek olan İstanbul Deniz Otobüsleri’nin (İDO) iptal ettiği bütün seferlerini güncel olarak buradan takip edebilirsiniz. İDO’nun iptal ettiği hızlı feribot ve deniz otobüsü seferleri hakkında daha ayrıntılı bilgi edinmek için, 0 850 222 44 36 numaralı çağrı merkezini arayabilir ya da firmanın resmi web sitesi www.ido.com.tr adresine 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. İptal biletleriniz için basılmamışsa, çağrı merkezlerinden ya da İDO internet sitesinden ücretinin iadesini talep edebilirsiniz. Basılmış biletlerinizi ise en geç 1 ay içerisinde satış noktalarına teslim ederek ücret iadesini alabilirsiniz.

İDO iptal seferleri son dakika bilgileri

İDO’nun iptal olan hızlı feribot ve dış hat deniz otobüsleri ile iç hat seferleri şu şekilde açıklandı.

İDO iptal seferleri 11 Ocak 2019 Cuma

Hızlı Feribot ve Dış Hat Deniz Otobüsleri İPTAL SEFERLER

Bugün İstanbul’da yoğun sis nedeniyle vapur ve feribot seferlerinde aksamalar ve iptaller yaşanmaktadır. İşte İDO İptal Seferleri;

11 Ocak 2019 Cuma

Dış Hat Seferleri

  • 11:30 Bakırköy-Kadıköy-Bostancı seferi
  • 11:50 Kadıköy-Yenikapı-Bursa seferi
  • 12:00 Bostancı-Yenikapı-Bandırma seferi

İç Hat Seferleri

  • Harem Sirkeci hattı seferlerinde saat 07:30 itibari ile olumsuz hava koşulları nedeniyle havaleli araç taşıması durdurulmuştur.

Hava muhalefeti nedeniyle tüm İDO iç hat deniz otobüsü seferlerinde henüz iptal bulunmuyor. İdo iptal seferleri hakkında Anlık iptal değişikliklerini adalardan.net/facebook sayfamızdan ya da twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.