Adalar Vapur Seferleri 2019

Adalar Vapur Seferleri 2019

Firmaların, Büyükada, Heybeliada, Kınalıada, Burgazada ve Sedef Adası için Adalar vapur seferleri 2019 tarifeleri açıklandı.

İstanbul ve çevresinden Adalar’a sefer düzenleyen Şehir Hatları, İDO, Mavi Marmara, Dentur, Turyol, Prenstur, BUDO ve Kocaeli Belediyesi firmaları vapur saatleri yaz tarifesi başladı.

İşte firmaların, Adalar vapur seferleri 2019 yaz tarifeleri

Firmaların, Adalar Vapur Seferleri 2019 Tarifeleri

Şehir Hatları

Şehir Hatları Adalar yaz seferleri Haziran ayı itibariyle başladı. Kabataş Adalar hattında geçtiğimiz yıllarda hizmet veren firma, iskelenin tadilatı nedeniyle seferlerine Eminönü’nden devam etme kararı aldı. Eylül ayına kadar geçerli olacak firmanın sefer saatlerine sitemizden ulaşabilirsiniz.

Şehir Hatları Adalar seferleri güncel hat bilgileri şu şekilde;

Beşiktaş – Heybeliada – Büyükada Hattı

Beşiktaş – Kınalıada – Burgazada Hattı

Eminönü – Kadıköy – Adalar Hattı

Bostancı – Adalar Hattı

Bostancı – Büyükada – Sedef Adası Hattı

 

İDO

Geçtiğimiz yıllarda Bostancı üzerinden de Adalar’a sefer düzenleyen firma, yolcu yoğunluğunun az olması nedeniyle sadece Beşiktaş-Yanikapı hattından hizmet vermeye devam etme kararı aldı. Ayrıca İDO Adalar seferleri, sadece hafta içi, 2 sefer gidiş-dönüş şeklinde yapılıyor. Seferler 15 Eylül 2019 tarihine kadar devam edecek.

Firmanın güncel sefer saatlerini İDO Adalar seferleri 2019 yazımızda inceleyebilirsiniz.

 

Prenstur

Kartal – Adalar Hattı

Kartal’dan Büyükada ve Heybeliada’ya sefer düzenleyen Prenstur, yaz ve kış olmak üzere iki farklı tarife uyguluyor. Firmanın Eylül ayına kadar geçerli olan yaz tarifesi saatlerine Prenstur yaz tarifesi 2019 yazımızla ulaşabilirsiniz.

Pendik – Adalar Hattı

Geçen yıl, yaz ayında hat üzerinden yolcu taşımacılığı gerçekleştiren firma 2019 seferlerine henüz başlamadı.

 

Mavi Marmara

Bostancı, Sirkeci, Beşiktaş ve Kabataş’tan Adalar’a sefer düzenleyen Mavi Marmara her hat için farklı tarife uyguluyor. Firmanın tüm seferler saatleri için  Mavi Marmara Adalar seferleri yaz tarifesi 2019 yazımızı inceleyebilirsiniz.

Mavi Marmara Adalar seferleri hat güzergahı;

Beşiktaş – Kabataş – Adalar Hattı

Beşiktaş’tan hareket ederek Adalar’a gidiş seferlerini Kabataş’tan gerçekleştiren firma, dönüşte ise Eminönü İskelesi’ne uğrayıp yolcu bırakıyor.

Yeşilköy Adalar Hattı

Geçtiğimiz yıllarda bu hat üzerinden yolcu taşıyan firma 2019 yılı için seferlerine geçici bir süre ara verdiğini açıkladı.

Yalova – Adalar hattı

2019 yılı için iptal edildi.

Bostancı – Adalar

Sirkeci – Adalar Hattı

 

Turyol

Bakırköy, Büyükçekmece, Eminönü, Karaköy ve Kadıköy’den Kınalıada, Heybeliada ve Büyükada’ya sefer düzenleyen firmanın kış dönemine kadar geçerli olan tarifesini ve güncel vapur saatlerini Turyol Adalar Vapur Saatleri 2019 yazımızda bulabilirsiniz.

Firmanın güncel Adalar sefer güzergahları;

Eminönü-Karaköy-Kadıköy-Adalar Hattı

Bakırköy – Adalar Hattı

Büyükçekmece – Adalar Hattı

Sadece yaz dönemlerinde yapılan seferler, haftanın belirli günlerinde, yolcu yoğunluğuna bağlı olarak gidiş – dönüş olarak düzenleniyor.

 

Dentur

Beşiktaş, Kabataş, Sirkeci, Avcılar ve Yalova üzerinden Adalar’a sefer düzenleyen Dentur, yaz-kış ve bahar tarifesi olmak üzere 3 farklı sefer uygulaması gerçekleştiriyor.

Firmanın güncel sefer saatlerine Dentur Adalar seferleri yaz tarifesi 2019 yazımızda ulaşabilirsiniz.

Firmanın Adalara gerçekleştirdiği seferlerin güzergahları ise şu şekilde;

Beşiktaş – Kabataş – Adalar Hattı

Beşiktaş’tan hareket ederek Adalar’a gidiş seferlerini Kabataş’tan gerçekleştiren firma, dönüşte ise Eminönü İskelesi’ne uğrayıp yolcu bırakıyor.

Avcılar – Adalar Hattı

Sirkeci – Adalar Hattı

Yalova – Adalar Hattı

Üsküdar – Adalar Hattı

Üsküdar İskelesi’nden Ada bileti alan yolcular Beşiktaş İskelesi’ne ücretsiz aktarma gerçekleştiriyor. Beşiktaş – Adalar sefer saatinden 15 dakika önce Üsküdar İskelesi’nden bilet alan yolcular aktarmadan yararlanabiliyor.

 

Kocaeli Belediyesi Adalar Turu

Geçen yıllarda sadece yaz aylarında hafta sonu, Kocaeli Belediyesi tarafından düzenlenen Ada turu, İzmit’ten başlayarak sırasıyla Değirmendere, Karamürsel ve Darıca iskelelerine uğrayıp yolcu alarak Büyükada’ya ulaşıyor.

8 Haziran başlayan tur Cumartesi ve Pazar günleri 1 Eylül 2019 tarihine kadar devam edecek.

Sefer saatleri ve rezervasyon için Kocaeli Belediyesi Büyükada Seferleri 2019  yazımızı inceleyebilirsiniz.

 

BUDO Mudanya – Büyükada Seferleri

Firma yolcu talebinin az olması nedeniyle 2019 yılı içinde hat üzerinde seferleri durdurduğunu açıkladı.

adalardan.net

 

 

Kategoriler: Vapur Seferleri