Boğaz Turu ve Fiyatları

Boğaz Turu ve Fiyatları

İstanbul’un muhteşem manzarasına denizden bakmak için Boğaz turu ve fiyatları ne kadar öğrenmek ister misiniz?

Marmara Denizi boyunca sıralanan yalıları, hisarları, sarayları görebileceğiniz Boğaz turları Eminönü, Üsküdar, Beşiktaş, Kadıköy, Sarıyer, Kanlıca, Rumeli Kavağı, Anadolu Kavağı, Ortaköy, İstinye, Çubuklu, Emirgan, Beylerbeti, Avcılar, küçüksu ve Kabataş iskelelerinden hareket ediyor. İşte İstanbul Boğaz turu ve fiyatları;

İstanbul Boğaz Turu ve Fiyatları

Şehir Hatları Boğaz Turu ve Fiyatları

Uzun Boğaz Turu

Tur Güzergâhı: Eminönü – Beşiktaş – Üsküdar  – Kanlıca – Sarıyer – R. Kavağı – A. Kavağı şeklindedir.

Uzun boğaz turu

Tur Süresi: Gidiş 1 saat 50 dakika, dönüş 1 saat 40 dakikadır.

Şehir Hatları Uzun Boğaz Turu Ücreti: Kişi başı gidiş – dönüş 25 TL olup, tek yön 15 TL, 12 yaş altı gidiş – dönüş 12,50 TL, tek yön 6 TL, 0-6 yaş ücretsiz olarak belirlenmiştir.

Hareket Saatleri

  HER GÜN (Gidiş)
Eminönü Beşiktaş Üsküdar Kanlıca Sarıyer R. Kavağı A. Kavağı
Kalkış Saati Varış Saati
10:35 10:50 11:05 11:35 12:05 12:15 12:25

 

  HER GÜN (Dönüş)
A. Kavağı R. Kavağı Sarıyer Kanlıca Beşiktaş Üsküdar Eminönü
Kalkış Saati Varış Saati
15:00 15:10 15:20 15:40 16:10 16:25 16:40

 

Kısa Boğaz Turu

Tur Güzergâhı: Eminönü – Ortaköy – Üsküdar – Çubuklu – İstinye – Ortaköy – Eminönü şeklindedir.

Kısa Boğaz Turu

Tur Süresi: Yaklaşık 2 saattir.

Şehir Hatları Kısa Boğaz Turu Ücreti: Kişi başı 12 TL, 12 yaş altı 6 TL, 0-6 yaş arası ücretsizdir.

Hareket Saatleri

HER GÜN (Gidiş-Dönüş)
Eminönü Üsküdar Ortaköy
Kalkış Saati
14:30 14:45 15:00

 

Şehir Hatları müşteri hizmetleri: Alo 153 Beyaz Masa

 

Turyol Boğaz Turu ve Fiyatları

Eminönü Boğaz Turu

Tur Güzergâhı: Eminönü – Üsküdar – Boğaz turu/ Üsküdar – Eminönü

Tur ücreti: Kişi başı 15 TL‘dir.

Hareket Saatleri

Eminönü’nden Kalkış Saati

HAFTA iÇİ CUMARTESİ PAZAR
10:00 10:00 10:00
11:00 11:00 11:00
12:00 12:00 12:00
12:45 12:45 12:45
13:30 13:30 13:30
14:15 14:15 14:15
15:00 15:00 15:00
15:45 15:45 15:45
16:30 16:30 16:30
17:15 17:15 17:15
18:00 18:00 18:00
19:00 19:00 19:00
20:00 20:00 20:00


Tur ücreti:
Kişi başı 15 TLTur Güzergahı: Kadıköy – Boğaz turu – Kadıköy

Hareket Saatleri

Kadıköy’den Kalkış Saati

HAFTA iÇİ CUMARTESİ PAZAR
14:00 13:00 13:00
15:00 14:00 14:00
17:00 15:00 15:00
16:00 16:00
17:00 17:00
18:00 18:00


Tur Güzergahı:
Üsküdar – Boğaz turu – Üsküdar


Tur ücretleri:
Kişi başı 12 TL

Hareket Saatleri

Üsküdar’dan Kalkış Saati

HAFTA iÇİ CUMARTESİ PAZAR
10:20 10:20 10:20
11:20 11:20 11:20
12:20 12:20 12:20
13:05 13:20 13:20
13:50 14:20 14:20
14:35 15:20 15:20
15:20 16:20 16:20
16:05 17:20 17:20
16:50 18:20 18:20
17:35
18:20
19:20
20:20

Bakırköy Boğaz Turu

Tur Güzergahı: Bakırköy iskelesinden hareket eden vapur, Rumeli Hisarı 2. Köprüye kadar çıkıp tekrar aynı iskeleye geri dönüyor.

Hareket Saati

Sadece Cumartesi ve Pazar günleri Bakırköy’den saat 14:00 hareket ediyor. Ancak sefer için 0 212 560 81 00 numaralı hattan rezervasyon yaptırmak gerekiyor.

Tur süresi: Yaklaşık olarak 2 saattir.

Tur ücreti: 15 TL

Turyol müşteri hizmetleri: 0 212 251 44 21

Dentur Boğaz Turu ve Fiyatları

Klasik Boğaz Turu

Güzergâh: Her gün, Kabataş – Beşiktaş iskelelerinden hareket eden vapur, tekrar aynı iskelelere dönüş sağlıyor.

Hareket Saati

Klasik Boğaz Turu
Kabataş Beşiktaş
Kalkış Saati
10:30 10:40

 

Tur süresi: Yaklaşık 1 saat 15 dakikadır.

Tur ücreti: Kişi başı 15 TL

Avcılar Boğaz Turu

19 Mayıs 2017 tarihi itibari ile sadece yaz aylarında hafta sonu yapılıyor.

Güzergâh: Avcılar’dan Emirgan’a giden vapur, 2 saat konaklamanın ardından tekrar Avcılar’a dönüş gerçekleştiriyor.

Hareket saati

Avcılar Boğaz Turu
Avcılar kalkış saati Emirgan varış saati
13:15 15:15
2 saat konaklama
Emirgan kalkış saati Avcılar varış saati
17:15 19:15

 

Uzun Boğaz Turu

Güzergâh: Kabataş ve Beşiktaş iskelelerinden kalkan vapur, Anadolu Kavağı’na hareket ediyor. 3 saat molanın ardından Anadolu Kavağı’ndan hareket ederek tekrar Kabataş ve Beşiktaş iskelelerine ulaşıyor.

 

Tur süresi: Yaklaşık olarak 1 saat 15 dakikadır.

Tur ücreti: Kişi başı 20 TL

Hareket Saati

Uzun Boğaz Turu (Anadolu Kavağı)
Kabataş kalkış saati Beşiktaş kalkış saati Anadolu Kavağı tahmini varış saati
11:15 11:30 12:30
3 saat konaklama
Anadolu Kavağı kalkış saati Beşiktaş tahmini varış saati Kabataş tahmini varış saati
15:30 16:30 16:45

 

Uğramalı Haliç Turu

Tur Güzergâhı: Beşiktaş – Kabataş – Rahmi Koç Müzesi – Eyüp / Pierre Loti / Teleferik – Miniatürk

 

*Üsküdar terminalinden bilet alan yolcular için Haliç Turu hareket noktalarına(Kabataş ve Beşiktaş iskeleleri) ücretsiz transfer imkânı bulunmaktadır.

*Miniatürk’ten dönüşte Eyüp ve Rahmi Koç Müzesi iskelelerine uğramamaktadır.

Tur süresi: Yaklaşık 1 saat 40 dakikadır.

Tur ücreti: Ücretsiz rehber hizmetiyle kişi başı 15 TL’dir.

Hareket Saatleri

Her Gün
Beşiktaş Kabataş Rahmi Koç Müzesi Miniatürk Kabataş Beşiktaş
Kalkış Saati Varış Saati
 12:00  12:10 12:30  12:55 13:30 13:40
 14:00 14:10 14:30 14:55 15:30 15:40
 16:00 16:10 16:30 14:55 17:30 17:40

 

Milli Saraylar Uğramalı Boğaz Turu (HOP ON HOP OFF)

Tur Güzergahı: Kabataş – Beşiktaş – Emirgan – Küçük Su – Beylerbeyi

*Tek yön bilet satışları sadece Emirgan, Küçüksu ve Beylerbeyi iskelelerinde satılmaktadır.

Tur süresi: Yaklaşık olarak 1 saat 40 dakikadır.

Tur ücreti: Grup liderleri ve rehberler ücretsiz olup, Kişi başı 15 TL’dir. Tek yön fiyatı ise kişi başı 7,5 TL’dir.

Hareket Saati

Milli Saraylar Uğramalı Boğaz Turu
Kabataş Beşiktaş Emirgan Küçüksu Beylerbeyi Beşiktaş Kabataş
Kalkış Saati Varış Saati
11:45 11:55 12:35 12:40 13:10 13:25 13:30
12:45  12:55  13:35  13:50  14:10  14:25  14:30
 13:45  13.55  14:35  14:50  15:10  15:25  15:30
 14:45  14:55  15:35  15:50  16:10  16:25  16:30
 15:45  15:55  16:35  16:50  17:10  17:25  17:30

 

Dentur müşteri hizmetleri: 444 63 36

 

 

Kategoriler: Boğaz Turu

Yorum Yap

Bir Cevap Yazın