Kabataş İskelesi Ne Zaman Kapanıyor!

Kabataş İskelesi Ne Zaman Kapanıyor!

Kabataş İskelesi ne zaman kapanıyor, Kabataş seferleri bugün iptal mi ediliyor, Adalar seferleri nereden yapılacak? İşte yetkililerden gelen son dakika açıklamalar…

Martı Projesi kapsamında 28 Temmuz 2016 tarihinden itibaren kapatılması beklenen ancak bir türlü kapanmayan Kabataş İskelesi’nde deniz ulaşımı gerçekleştiren firmaların yetkililerinden açıklama geldi. Basında çıkan Kabataş İskelesi’ndeki vapur seferlerinin duracağı hakkındaki iddialara yetkililerden çarpıcı açıklamalar geldi.

Kabataş İskelesi’nden vapur seferleri gerçekleştiren İDO, Şehir Hatları, Dentur, Mavi Marmara ve BUDO firmaları konu ile ilgili farklı açıklamalarda bulundu. Şehir Hatları için Beyaz Masa Yetkilileri, Kabataş seferlerinin bu gece son kez yapılacağını, ancak net bir bilginin sabah saatlerinde netleşeceğini belirtti. Kabataş – Adalar seferlerinin ise hangi iskeleden devam edeceği hala netlik kazanmadı.

İDO ve Dentur’un müşteri temsilcileri yönetime henüz yazılı bir bildiri ulaşmadığını, ancak ulaşması halinde Kabataş seferlerinin Beşiktaş İskelesi’nden devam edeceğini bildirdi. Konu ile ilgili net açıklamanın sabah saatlerinde yapılacağı söylendi.

Seferlerinin şu an için sorunsuz bir şekilde devam ettiğini vurgulayan Mavi Marmara yetkilileri ise seferlerin iskelenin kapatılması halinde değişikliğe gideceklerini ve yolculara sosyal medya hesapları üzerinden açıklama yapılacağını kaydetti.

Martı Projesi başladığı andan itibaren deniz ulaşımı gerçekleştiren firmalar, iki yıl boyunca Kabataş İskelesi’nden hizmet veremeyecek.

Kabataş İskelesi ne zaman kapanıyor sorusu şaibeli

Kabataş İskelesi’nden vapur seferleri gerçekleştiren İDO, Şehir Hatları, Dentur, Mavi Marmara ve BUDO firmaları konu ile ilgili farklı açıklamalarda bulunuyor. Şehir Hatları için Beyaz Masa Yetkilileri, Kabataş seferlerinin bu gece son kez yapılacağını, ancak net bir bilginin sabah belli olacağını belirtiyor. Kabataş – Adalar seferlerinin ise hangi iskeleden devam edeceği hala netlik kazanmış değil.

Kabataş İskelesi bu gece kapanırsa…

Kabataş İskesi’nin bu gece kapanması halinde yolcu mağduriyeti yaşanmaması için firmalar seferlerine daha önce belirledikleri iskelelerden devam edecek. Çalışma nedeniyle iskeleler tamamen kapatılırken tramvay ve füniküler sistemleri bir süre daha hizmet verecek.

Kabataş İskelesi ne zaman kapanıyor

Kabataş – Adalar seferleri hangi iskelelerden olacak?

Kabataş – Adalar seferlerini yapan firmalar Kabataş’ın kapanması halinde İDO, Şehir Hatları, Dentur ve Mavi Marmara yarın sabah itibariyle yeni kalkış iskelelerinden hizmet verecek. Firmaların kapatılan Kabataş İskelesi’nin ardından Adalar’a sefer düzenleyecekleri iskeleler şu şekilde belirlendi:

Şehir Hatları

Şehir Hatları’nın vapur hizmetini vereceği iskele henüz belli değil. Ancak yetkililerden alınan bilgiye göre Beşiktaş ve Eminönü İskeleleri gündemlerini oluşturuyor.

Dentur

Her gün sefer düzenleyen Dentur’un Kabataş – Adalar seferleri Beşiktaş – Adalar olarak değiştirildi. Firma sefer saatlerinde değişiklik yapmayacağını bildirdi.

İDO

Adalar seferlerine Beşiktaş İskelesi’nden devam edecek olan İDO, sefer saatlerinde de düzenlemeye gidecek.

Mavi Marmara

Firmadan yapılan açıklamaya göre Kabataş Adalar seferlerinin yapılması için Beşiktaş ya da Eminönü İskelesi’nin belirlendiğini, ancak netlik kazanmadığını, güncel bilgilerin sosyal medya hesapları üzerinden açıklanacağı ifade edildi.

 

Kabataş İskelesi ne zaman kapanıyor ve Kabataş İskelesi hakkında detaylar için son dakika haberler sayfamızı ziyaret edin.

 

 

Kategoriler: Güncel, Haber

Yorum Yap


Warning: Illegal string offset 'rules' in /home/fgyapi/public_html/adalardan.net/wp-content/themes/novomag-theme/functions/filters.php on line 199

Warning: Illegal string offset 'rules' in /home/fgyapi/public_html/adalardan.net/wp-content/themes/novomag-theme/functions/filters.php on line 200
<