Kartal Belediyesi Büyükada Sosyal Tesisleri

Kartal Belediyesi Büyükada Sosyal Tesisleri

İstanbul Adalar’da bulunan Kartal Belediyesi Büyükada Sosyal Tesisleri plajı 2016 yılı için giriş ücretlerini belirledi.

Kartal Belediyesi bünyesinde sosyal tesisi olarak hizmet veren Ada Kartal Hotel, müşterilerine birbirinden farklı konseptlerle hizmet veriyor. Konaklama, piknik, plaj ve havuz keyfini bir arada yaşayabileceğiniz Kartal Belediyesi Büyükada Sosyal Tesisleri, aynı zamanda düğün ve toplantı organizasyonları için de ev sahipliği yapıyor.

3 farklı konaklama tipinde (Standart, Bungalow, Suit) hizmet sunan Ada Kartal Hotel, 1+1, balkonlu, gelin odası gibi seçeneklerle farklı ihtiyaçlara çözümler üreterek istediğiniz gibi bir tatil olanağı sağlıyor. 2 kişi konaklama ücretleri 250 – 350 TL arasında değişiyor. Tesis içerisinde restoran, kafe, çay bahçesi, kuaför salonu, voleybol sahası, piknik alanları, çocuk ve yetişkin yüzme havuzu ile özel plajlar bulunuyor.

Kartal Belediyesi Büyükada Sosyal Tesisleri Plajı Giriş Ücretleri

Ada Kartal Hotel, 2016 yaz dönemini için konaklama hariç, plaj ve havuz hizmetlerinden yaralanmak için belirlenen fiyat bilgisi şu şekilde:

Hafta içi: 15 TL

Hafta sonu: 25 TL

Ücrete dahil hizmetler: Plaj, mesire alanı, duş, şezlong, tuvalet, giyinme kabini, şemsiye

Hafta içi: 80 TL

Hafta sonu: 100 TL

Ücrete dahil hizmetler: Havuz, plaj, mesire alanı, duş, şezlong, tuvalet, giyinme kabini, şemsiye

 İletişim Bilgileri

GSM: 0 530 760 92 91

Ulaşım

Kartal İskelesi’nden motorlarla Ada Kartal Otel’e ulaşım için sefer saatleri;

Kartal’dan Kalkış Büyükada’dan Kalkış
Her gün 08:30, 09:30, 10:00, 11:30 17:00, 18:00

 

Adalar’da bulunan diğer plajlarının 2016 giriş ücretleri ve özellikleri için ‘Büyükada Plajları‘ yazımızı inceleyebilirsiniz.

Ada Kartal Otel

Kartal Belediyesi Büyükada Sosyal Tesisleri

 

 

Yorum Yap


Warning: Illegal string offset 'rules' in /home/fgyapi/public_html/adalardan.net/wp-content/themes/novomag-theme/functions/filters.php on line 199

Warning: Illegal string offset 'rules' in /home/fgyapi/public_html/adalardan.net/wp-content/themes/novomag-theme/functions/filters.php on line 200
<