Büyükada – Yada Beach Club

Büyükada – Yada  Beach Club

Yada Beach Club, şık ve modern bir konsept ile Haziran ayında açıldı. İstanbul’un çok yakınında, leziz yemekleri, kaliteli servisi ile Yada Beach Club Büyükada’da tercih edebileceğiniz yerler arasında.

Deniz ve güneş keyfini doyasıya yaşayacağınız Yada Beach’te sabah saatlerinde huzurlu bir deniz keyfi yaşarken, akşam batan güneş eşliğindeki partiler, sirtaki ve unplugged Jazz konserleri ile gecenin tadını çıkarabilirsiniz.

Büyükadanın büyük tur yolundan ve kıyıdan özel teknelerle Yada Beach’e kolayca ulaşabilirsiniz.

Haziran ayında hizmet vermeye başlayan Yada Beach için  kalabalıktan uzak bir kaçış noktası diyebiliriz.

yadabeachclub

Yada Beach’te organik malzemeler ile enfes yemekler hazırlayan restoranlar mevcut. Yada Beach’te pek çok alternatifi aynı anda bulabilirsiniz.

Yada Beach, Yunan müzikleri ile sirtaki, Türk geceleri, Full Moon Party, Jazz etkinlikleri, ateş dansı ve Pazar defileleri gibi etkinliklerin yanı sıra, çocuklar için de farklı etkinlikler düzenleniyor.

Büyükada’nın en bakir koyunda yer alan Yada Beach Club koya İstanbul kıyılarından özel teknelerle ulaşabilirsiniz. Büyükada, Kartal ve Bostancı Şehir Hatları iskeleleri ile Burgazada ve Heybeliada’dan Yada Beach’in tekneleri kalkıyor.

Yada Beach Club 2016 giriş ücreti

2016 yılı yaz sezonu boyunca geçerli olacak fiyatlar kişi başı hafta içi 30 TL, hafta sonu 50 TL olarak belirlendi. Bu fiyatın içine şezlong, kabin, tuvalet ve havlu kullanımı dahil ediliyor.

Yada Beach Club İletişim Bilgileri

Adres: Viranbağ Koyu Büyük Tur Yolu

Büyükada / İstanbul

Telefon: 0 532 173 37 52