Yalova-Adalar Hattında Sıcak Gelişme

Yalova-Adalar Hattında Sıcak Gelişme

Ramazan ayında Yalova’dan Adalara seyahat edecekleri ilgilendirecek bir haberimiz var. Dentur firması internet sitesinden Yalova-Adalar hattı tarifesinde değişikliğe gideceğini açıkladı.

Ramazan ayının gelmesi sebebiyle Yalova’dan Adalar’a vapur seferleri düzenleyen Dentur firması, yolcu sayısının az olması sebebiyle 18 Temmuz 2015 tarihine kadar hafta içi seferlerini durdurdu. Dentur’un Yalova’dan  Büyükada ve Heybeliada’ya hareket eden vapur seferleri Cumartesi ve Pazar günleri devam edecek. Dolayısıyla  Cumartesi ve Pazar günleri Yalova’dan Adalara gitmek isteyenler  saat 10:30’da kalkan vapurla Büyükada’da 11:45’te Heybeliada’da ise 12:00’da olabilecek.  Dentur  bu hat için gidiş dönüş tek sefer düzenliyor. Firmanın Adalardan dönüş hareket saati ise; Heybeliada 18:00, Büyükada’da 18:15 şeklinde belirlendi.

Ramazan ayında yoğunluk olmaması sebebiyle böyle bir uygulama giden Dentur, ücretlerde herhangi bir değişikliğe gitmiyor.  Ücretlere baktığımızda ise herhangi bir değişikliğin olmadığını görüyoruz. Ücretler;  kişi başı tek yön 12,50 TL, gidiş dönüş ise 25 TL şeklinde devam ediyor.

Ramazan ayında yoğunluk olmaması sebebiyle böyle bir uygulama giden Dentur’un Yalova- Adalar hafta içi seferleri 18 Temmuz 2015 tarihi itibari ile normal seyrine dönecek.

Kategoriler: Adalar, Haber, Ulaşım

Yorum Yap

Bir Cevap Yazın