Yeşilköy’den Adalar’a Nasıl Gidilir?

Yeşilköy’den Adalar’a Nasıl Gidilir?

İstanbul Yeşilköy’den Adalar’a vapur seferleri düzenleyen Mavi Marmara, Nisan’dan itibaren yolcu taşımacılığına başlıyor.

Mavi Marmara, kış ayları boyunca ara verdiği Yeşilköy – Adalar seferlerine 22 Nisan Cuma günü tekrar start veriyor. Yeşilköy’den Büyükada, Heybeliada, Burgazada ve Kınalıada’ya sefer düzenleyen firma  yolcu taşımaya devam ediyor.

Yeşilköy’den Adalar’a Vapur Seferleri

Yeşilköy’den Adalar’a vapur seferleri düzenleyen Mavi Marmara firması, 22 Nisan Cuma günü başlayacağı seferlere Ekim ayının son haftasına kadar devam edecek. Firma, Haziran ayının ikinci haftasına kadar her hafta Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri olmak üzere toplam 4 sefer gerçekleştirecek. Haziran ayına kadar Cuma günleri Yeşilköy’den Adalar’a gidiş, Cumartesi Büyükada ve Yeşilköy’den gidiş dönüş, Pazar günleri ise Adalar’dan dönüş seferleri yapılacak.

Mavi Marmara yaz döneminde seferlerine hız vererek Yeşilköy – Adalar hattında her gün gidiş – dönüş olarak hizmet verecek.

Yeşilköy’den Adalar’a Vapur Saatleri

Mavi Marmara’nın Yeşilköy – Adalar 2016 kış tarifesi sefer saatleri 19 Eylül’den itibaren şu şekilde belirlendi:


Cumartesi – Pazar
Büyükada Heybeliada Burgazada Kınalıada Yeşilköy
Kalkış Saati Varış Saati
17:15 17:30 17:45 18:00 19:10

 

Cumartesi – Pazar

Yeşilköy Kınalıada Burgazada Heybeliada Büyükada
Kalkış Saati

Varış Saati

09:00 10:10 10:25 10:40 10:55

 

Yeşilköy’den Adalar’a Vapur Ücretleri

Mavi Marmara, geçtiğimiz yıl seferlerinde  Yeşilköy – Adalar ücret tarifesini kişi başı tek yön 12,50 TL, gidiş – dönüş 25 TL olarak belirlenmişti. Firmanın, 2016 yılında  ücret tarifesinde ise kişi başı bilet fiyatlarında yaklaşık 1 – 1,50 TL zam yapması bekleniliyordu. Ancak firma dün yapılan açıklama sonrası 2015 fiyat tarifesi uygulayacağını bildirdi.

 

adalardan.net

Yorumlar

 1. ülkü Aral
  ülkü Aral 13 Nisan, 2016, 17:31

  Gidiş dönüş saatlerini tekrar gözden geçiriniz.

  Reply this comment
  • admin
   admin Author 14 Nisan, 2016, 06:23

   Merhaba Ülkü Hanım,
   Sitemizde yayınlanan sefer saatleri uyarınız üzerine kontrol edilmiş ve herhangi bir yanlışlık görülmemiştir. Mavi Marmara’nın güncel sefer saatleri sitemizde yayınladığımız gibidir.
   İlginiz için teşekkürler.
   İyi günler…

   Reply this comment

Yorum Yap