Heybeliada’da Bir Gün

Heybeliada’da Bir Gün

Yazın bitmesine bir ay kala hala Prens Adaları’na gitmediyseniz, önce Heybeliada’dan başlayabilirsiniz.

Diğer adalardan farklı olarak bolca yeşilliğin içindeki doğasıyla daha iskeleye adım atarken sizi kucaklıyor Heybeliada. Sahildeki mayhoş havayı fark etmeden geçmek çok zor. Eğer öğlen saatlerinde gelirseniz, sahilde bir dondurma yiyerek Heybeliada turunuza başlayabilirsiniz.

Faytonla adanın her yerini gezmeniz mümkün. Romantik bir sahil turu yapabilir ya da tepeden manzarayı seyredebilirsiniz. Film çekimleri için mekan olarak kullanılan terk edilmiş senatoryumu gördüğünüzde o tuhaf ürpertiyi hissedebilirsiniz. Yemyeşil ağaçların içinde, terk edilmiş kocaman bir anılar kapanını andıracaktır size.

Heybeliada

 

Akşam olunca rakı balık yapmak isterseniz, sahildeki restoranlarda sıcak, içten ve keyifli bir sofra sizi bekliyor olacak.

Gün batımında harika manzarayı seyrederken sevdiklerinizle rakı balık keyfi yapmak için Heybeliada mükemmel bir alternatif. Mezeleri ve ılık rüzgarının da etkisiyle sahildeki her restoran sizi keyiflendirecektir.

Görmek isteyebileceğiniz yerleri sizin için gezdik. Heybeliada’da nerelere gidilir, nereleri gezmek lazım? Merak ediyorsanız, videoyu izleyebilirsiniz.

Kategoriler: Heybeliada, Nereye Gidilir

Yorum Yap

Bir Cevap Yazın