BUDO, Büyükçekmece – Mudanya Seferleri Başlıyor

BUDO, Büyükçekmece – Mudanya Seferleri Başlıyor

İstanbul Büyükçekmece’den Bursa Mudanya’ya ‘BUDO’ deniz otobüsü seferleri başlıyor.

Büyükçekmece Belediye Meclisi’nin uzun zamandır gündeminde olan Büyükçekmece – Mudanya deniz otobüsü seferleri konusu nihayet karara bağlandı. Sonuç olarak BUDO ile anlaşma sağlandı ve seferlerin en kısa sürede başlayacağı açıklandı.

BUDO, Büyükçekmece – Mudanya Seferleri

 

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe Uludağ Üniversitesi (UÜ) Görükle Kampüsü Mediko Sosyal Tesisleri’nde, Bursa Gençlik Kulüpleri Federasyonu ve UÜ Öğrenci Toplulukları tarafından düzenlenen, “Gençlik ve Yerel Yönetim Buluşmaları”ndaki konuşmasında, BUDO’nun kısa zamanda kaliteli hizmet verdiğini ve her geçen gün seferlerine yenilerini katmaya devam ettiğini belirtti. Altepe, Büyükçekmece Belediyesi’nin talebi doğrultusunda Mudanya – Büyükçekmece arasında deniz otobüsü seferlerinin en kısa zamanda başlayacağının müjdesini verdi. Konuşmasında “Büyükçekmece Belediyesinden talep vardı. Bu konuyla ilgili meclis kararlarını da almışlar. Yakında Büyükçekmece’ye seferlerimiz başlayacak. Hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

2013 yılından bu yana İstanbul – Bursa arası deniz ulaşımında hizmeti veren BUDO’nun, İstanbul’a Kabataş ve Büyükada’dan sonra üçüncü seferleri de Büyükçekmece’ye gerçekleşecek.

 

 

 

 

 

Kategoriler: Vapur Seferleri

Yorum Yap


Warning: Illegal string offset 'rules' in /home/fgyapi/public_html/adalardan.net/wp-content/themes/novomag-theme/functions/filters.php on line 199

Warning: Illegal string offset 'rules' in /home/fgyapi/public_html/adalardan.net/wp-content/themes/novomag-theme/functions/filters.php on line 200
<