Kınalıada’nın Gözde Mekanları: Teos Beach & Restaurant

Kınalıada’nın Gözde Mekanları: Teos Beach & Restaurant

Gece gündüz tek mekan Teos

teos

Gündüz plaj, akşam lokanta, gece de eğlence… Kısaca Teos’da bir tatil gününüzü geçirmek için istediğiniz her şey var. Eskiden Asmalimescit’te Boncuk Meyhanesi’ni işleten Telemak Bey’in mekanı olan Teos hem Kınalıada‘nın samimiyetini hem de sınırsız eğlenceyi bir arada sunuyor. Haftasonu kaçamakları için en sevdiğiniz mekanlardan biri olmaya aday.

Bostancı’dan yalnızca otuz dakikalık uzaklıkta bir Yunan adası atmosferi yaşamak istiyorsanız, Teos restoran ve beach club tam aradığınız yer olabilir! Ziyaret eden müşterilerin genellikle memnun kaldığı güler yüzlü hizmetiyle Teos Adalılara ve Kınalıada ziyaretçilerine tek kelimeyle nefis bir atmosfer sunmaya devam ediyor.

İstanbul’ un yanı başında sade dekorasyonu ile sizi kucaklayan, isterseniz atıştırmalık, isterseniz meze ve deniz ürünleri ile donatılmış bir masada lezzetli yiyecekler yiyebileceğiniz bir aile ortamı. Sabahın erken saatlerinden, akşamın geç saatlerine kadar vakit geçirebileceğiniz, denize girip, güneşlenebilirsiniz. Çayı, kahvesi, barı ile güler yüzlü personeli, iyi servisi ile hiç pişman olmayacağınız bir mekan. Çeşitli aktiviteleri ile gecenizi renklendirirken, yoga, plates gibi spor dalları ile güne zinde başlamanıza da yardımcı olabiliyor. İstanbul’da güzel bir yaz tatili yaşamanıza imkan veriyor. Bu şirin, aile titizliği ve amatör ruh ile işletilen profesyonel işletmenin misafirperverliklerini siz de tatmak istiyorsanız, gitmeden önce rezervasyon yaptırın, pişman olmayacaksınız… Ekim ayına kadar açık olan işletmeyi yaz geçmeden mutlaka keşfedin.

Kınalıada ile diğer yazılarımıza göz atın!