Adalar Vapur Seferleri 2017

Adalar Vapur Seferleri 2017

Firmaların İstanbul ve çevresinden Adalar vapur seferleri 2017 tarifeleri başladı.

İDO, Şehir Hatları, Dentur, Mavi Marmara, Turyol ve Prenstur Adalar vapur saatleri açıklandı.

Büyükada, Heybeliada, Kınalıada, Burgazada ve Sedef Adası’na sefer düzenleyen firmaların yaz, kış ve bahar tarifelerini buradan takip edebilir, güncel vapur seferleri hakkında bilgilere anında ulaşabilirsiniz.

DUYURU! 15 Temmuz Cumartesi sabah saat 06.00’dan, 17 Temmuz Pazartesi saat 06.00’a kadar toplu taşıma araçları ücretsiz hizmet verecektir. Bu kapsamda Şehir Hatları vapurları Adalar seferlerini de ücretsiz gerçekleştirecektir.

İşte Adalar Vapur Seferleri 2017

Şehir Hatları

Şehir Hatları Adalar yaz tarifesi 5 Haziran itibariyle başladı. Firma, Kabataş İskelesi’nin 2 yıllık tadilatı nedeniyle Ada seferlerine Beşiktaş ve Eminönü’nden devam ediyor. Firmanın, 17 Eylül’e kadar geçerli güncel vapur saatlerine  Şehir Hatları Yaz Tarifesi 2017 yazımızla ulaşabilirsiniz.

Şehir Hatları Adalar seferleri için güncel hat bilgileri şu şekilde;

Beşiktaş – Heybeliada – Büyükada Hattı

Beşiktaş – Kınalıada – Burgazada Hattı

Eminönü – Kadıköy – Adalar Hattı

Bostancı – Adalar Hattı

Bostancı – Büyükada – Sedef Adası Hattı

 

İDO

Beşiktaş’tan Adalar’a yolcu taşıyan İDO, seferlerine Kasım 2016 itibariyle ara verdi. Ancak firma hafta sonu seferlerine Nisan ayı itibariyle yeniden başladı. Haziran ayı itibariyle yaz tarifesine geçen İDO’nun güncel tarifesine İDO Sefer Saatleri yazımızda ulaşabilirsiniz.

İDO Adalar güncel sefer saatlerine KOLAY TARİFE ile ulaşabilirsiniz.

Kabataş – Adalar Hattı

11 Ağustos 2016 günü itibariyle durdurulan seferler, Beşiktaş İskelesi’nden devam ediyor.

Beşiktaş – Kadıköy – Adalar Hattı

Bostancı – Adalar Hattı

 

Prenstur

Kartal’dan Büyükada ve Heybeliada’ya sefer düzenleyen Prenstur, yaz ve kış tarifesi olmak üzere iki farklı tarife uyguluyor. Firmanın Haziran ayına kadar geçerli olan kış tarifesi Adalar vapur seferleri 2017 saatlerine Prenstur kış tarifesi 2016-2017 yazımızla ulaşabilirsiniz.

 

Mavi Marmara

Yeşilköy, Bostancı, Beşiktaş ve Kabataş’tan Adalar’a sefer düzenleyen Mavi Marmara her hat için farklı tarife uyguluyor. Firmanın tüm seferler için kış tarifesine Mavi Marmara kış tarifesi vapur saatleri 2016 – 2017 yazımızla ulaşabilirsiniz.

Beşiktaş – Kabataş – Adalar Hattı

Kabataş İskelesi’nin tadilat nedeniyle kapanmasının ardından kalkışlarını Beşiktaş İskelesi’nden gerçekleştiren Mavi Marmara Adalar seferlerini Kabataş uğramalı gerçekleştiriyor. Sefer saatlerini öğrenmek için Beşiktaş – Kabataş – Adalar Seferleri 2017 yazımızı inceleyebilirsiniz.

Yeşilköy Adalar Hattı

Kış sezonu boyunca bu hat üzerinden sefer düzenlemeyen Mavi Marmara, seferlerine 14 Nisan 2017 Cuma günü başlıyor. Güncel sefer saatleri için “Mavi Marmara Yeşilköy Adalar” yazımızı inceleyebilirsiniz.

Yalova – Adalar hattı

Firma, sadece yaz döneminde hizmet verdiği Yalova-Adalar hattı seferlerine Haziran’ın ikinci haftası itibariyle başlıyor.

Bostancı – Adalar

Bu hat üzerinden sürekli yaz- kış hizmet veren firmanın Bostancı – Adalar hattında toplu taşıma kartı seyahat edilebiliyor.

 

Turyol

Eminönü-Karaköy-Kadıköy-Adalar Hattı

Eminönü, Karaköy ve Kadıköy’den Kınalıada ve Büyükada’ya sefer düzenleyen firmanın kış dönemine kadar geçerli olan tarifesini ve güncel vapur saatlerini Turyol Adalar Vapur Saatleri 2017 yazımızda bulabilirsiniz.

Bakırköy – Adalar Hattı

Kış tarifesi boyunca sadece Pazar günleri yapılan Bakırköy – Adalar seferleri, bahar dönemlerinde Cumartesi, Pazar, yaz döneminde ise her gün yapılıyor. Sefer bilgisi için Turyol Adalar Vapur Seferleri 2017 yazımızı inceleyebilirsiniz.

Büyükçekmece – Adalar Hattı

Sadece yaz dönemlerinde yapılan seferler, yolcu yoğunluğuna bağlı olarak gidiş – dönüş tek sefer olarak düzenleniyor.

 

Dentur

Beşiktaş, Kabataş, Avcılar ve Yalova üzerinden Adalar’a sefer düzenleyen Dentur, yaz-kış ve bahar tarifesi olmak üzere 3 farklı sefer uygulaması gerçekleştiriyor.

Beşiktaş – Kabataş – Adalar Hattı

Kabataş İskelesi’nin tadilat nedeniyle 2 yıl süreyle kapanmasının ardından kalkışlarını Beşiktaş’tan gerçekleştiren Dentur Adalar, seferlerini Kabataş İskelesi uğramalı gerçekleştiriyor. Firmanın kış tarifesine Dentur Adalar Vapur Saatleri 2017 yazımızla ulaşabilirsiniz.

Avcılar – Adalar Hattı

Dentur Avcılar Adalar seferleri 19 Mayıs Cuma günü başlıyor. Güncel vapur saatleri için Dentur Avcılar Adalar seferleri yazımızı inceleyebilirsiniz.

Yalova – Adalar Hattı

Bu hatlar üzerinden sadece yaz sezonunda hizmet veren Dentur, 2017 tarifesine 19 Mayıs Cuma günü başladı.

Üsküdar – Adalar Hattı

Üsküdar İskelesi’nden Ada bileti alan yolcular Beşiktaş İskelesi’ne ücretsiz aktarma gerçekleştiriyor. Beşiktaş – Adalar sefer saatinden 15 dakika önce Üsküdar İskelesi’nden bilet alan yolcular aktarmadan yararlanabiliyor.

 

Kocaeli Belediyesi Adalar Turu

Her sene sadece yaz aylarında Kocaeli Belediyesi tarafından düzenlenen Ada turu, İzmit’ten başlayarak sırasıyla Değirmendere, Karamürsel ve Darıca iskelelerine uğrayıp yolcu alarak Büyükada’ya ulaşıyor. Sefer saatleri için Kocaeli – Adalar Vapur Seferleri yazımızı inceleyebilirsiniz.

 

BUDO Mudanya – Büyükada Seferleri

26 Haziran 2017 Pazartesi günü başlayacak olan BUDO Mudanya Büyükada seferleri Ramazan Bayramı’nın 2. ve 3. günü yapılacak. Bayramdan sonra sadece Cumartesi ve Pazar günü olmak üzere hafta sonları yapılacak olan seferlerinin saatleri için BUDO Mudanya Büyükada Seferleri 2017″ yazımızı inceleyebilirsiniz.

 

 

 

 

Yorum Yap

Bir Cevap Yazın