Adalarda Günlük Kiralık Ev Fiyatları 2015

Adalarda Günlük Kiralık Ev Fiyatları 2015

İstanbul’a yakınlığıyla kısa tatillerin vazgeçilmez adreslerinden biri olarak bilinen Adalarda günlük kiralık ev tutmak size evinizdeki rahatlığı yaşatacak. Ancak Büyükada’da günlük konaklama imkânı fazla olmasına rağmen, Heybeliada, Kınalıada ve Burgazada da biraz daha kısıtlı olabiliyor. Böyle bir durumla karşılaşmamak için erken rezervasyon yaptırmanızda büyük yarar var. Ayrıca diğer adalarda günü birlik tatilinizi geçirip, Büyükada’ya dönüş yaparak konaklamak da güzel bir alternatif olabilir. 2 kişilik konaklamadan tutun da 10 kişiye kadar konaklayabileceğiniz bu evlerin dışında villa veya havuzlu site içerisinde bir daire de kiralama seçenekleriniz arasında yer alabilir.

Adalarda günlük kiralık ev fiyatları kış sezonuna göre yaz döneminde, hafta içi ve hafta sonu büyük ölçüde artış gösteriyor.

İşte Adalarda 2015 yaz döneminde kiralık ev fiyatları:

Büyükada günlük kiralık ev fiyatları

Geçen sene en düşük 150 TL’den başlayan 1+1 ev fiyatları, 2015 yılı itibariyle 300 TL’ye kadar ulaşıyor.

Büyükada günlük kiralık ev
Örneğin resimde gördüğünüz 80 m2, 1+1 dairenin Büyükada’da günlük hafta sonu ev kiralama fiyatı 300 TL,
Bir diğer seçenek geniş aileler için… Eğer Büyükada’nın hem denizinden faydalanmak hem de havuz keyfi yaşamak istiyorsanız villaların hafta sonu fiyatı 500 TL’den başlayıp 850 TL’ye kadar çıkıyor.

Büyükada günlük kiralık villa
Örneğin resimde gördüğünüz havuzlu villa 280 m2 hafta sonu günlük kiralama fiyatı ise 849 TL

Heybeliada günlük kiralık ev fiyatları

Hafta içi günlük 1+1 dairelerin fiyatları 175 TL’den başlıyor. Hafta sonu yoğunluk nedeniyle fiyatlar 225 TL’ye kadar yükseliyor. 2+1 dairelerin fiyatları ise 300 TL ile 450 TL arasında değişiyor.

Kınalıada ve Burgazada günlük kiralık ev fiyatları

Kınalıada’da günlük kiralık ev hemen hemen yok denecek kadar az. Ama isterseniz emlakçılarla görüşerek sezonluk olarak anlaşmalar sağlayabilirsiniz. Yine de günlük ev kiralamak istiyorsanız fiyatları 1+1 dairelerin kişi başı 75 TL’den başlıyor.