Adaspor Derneği’nden Sağduyu Örneği!

Adaspor Derneği’nden Sağduyu Örneği!

Adaspor Derneği, ağaçlandırma çalışması ile insanları fidan dikimi konusunda teşvik ederek tam bir sağduyu örneği sergiliyor.

”Benimle birlikte sevdiklerimin de dikili bir ağacı olsun” diyorsanız, siz de Adaspor Derneği’nin fidan dikimi kampanyasına destek verebilirsiniz.

 Adaspor Derneği, düzenlediği ağaçlandırma çalışmasıyla adaların en büyük bağış kampanyasına imza attı. Bu bağış kampanyasına ise bir çok isim  destek verdi. Adalar Belediye Başkanı Atilla Aytaç, Anadolu Yakası Orman Müdürlüğü Kanlıca Orman İşletme Müdürü Erhan Çetinkaya, Adalar Orman İşletme Şefliği İBB ve Adalar Belediyesi Meclis Üyesi Avedis Kevork Hilkat ve Adaspor Sağlıklı Yaşam Derneği’nin Başkanı Muharrem Alpaslan’ın katkılarıyla yürütülen ağaçlandırma kampanyasında son 2 haftada da  tam 1500 ağaç dikimi gerçekleştirildi.

Adaspor fidan dikimi

Ormanların iyileştirilmesi için ağaçlandırmaya önem verilmelidir. Özellikle  ormanların iyileştirilmesi, artırılması ve tabii ki korunması için bu kampanyalara destek verip bir fidan da biz dikebiliriz.

 Adaspor Sağlıklı Yaşam Derneği, 1994 yılından bu yana üyelerinin katkılarıyla ağaçlandırma çalışması yürüten başarılı bir dernektir. Sosyal sorumluluk bilinci ile hareket eden dernek; üyeleri arasında ağaçlandırma bilincinin artırılması, farklı kurum ve kuruluşlarla ağaçlandırma konusunda sürdürülebilir işbirliklerinin geliştirilmesi ve en önemlisi de adaların ağaçlandırılmış alanlarının artırılması için tüm hızıyla çalışıyor.

Adaspor Sağlıklı Yaşam Derneği, 1994 – 2015 yılları arasında üyelerin desteği ile 5.000’in üzerinde fidanı adalara kazandırarak, başarılı bir çalışma örneği sergiledi.

Kaynak: adagazetesi.com.tr

Kategoriler: Güncel, Haber

Yorum Yap


Warning: Illegal string offset 'rules' in /home/fgyapi/public_html/adalardan.net/wp-content/themes/novomag-theme/functions/filters.php on line 199

Warning: Illegal string offset 'rules' in /home/fgyapi/public_html/adalardan.net/wp-content/themes/novomag-theme/functions/filters.php on line 200
<