Adalar’a Ücretsiz Vapur Seferleri Devam Ediyor

Adalar’a Ücretsiz Vapur Seferleri Devam Ediyor

İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi kararı il genelinde devam eden uygulama sonucu Adalar’a ücretsiz vapur seferleri devam ediyor.

Yaşanan olağanüstü durumlar nedeniyle İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi tarafından İstanbul’daki toplu taşıma araçlarının 31 Temmuz Pazar saat 23:59’a kadar ücretsiz hizmet vermesi kararlaştırıldı. Bu kapsamda İETT Otobüsleri, Özel Halk Otobüsleri, Otobüs A.Ş. Metrobüs, Tünel, Şehir Hatları Vapurları, Tramvay, Metro, Hafif Metro, Füniküler, Teleferik ve Kadıköy Moda Nostaljik Tramvayı ile toplu taşıma sistemine entegre deniz motorları 31 Temmuz Çarşamba günü saat 23:59’a kadar İstanbul genelinde ücretsiz yolcu taşıyacak.

Şehir Hatları Adalar’a ücretsiz vapur seferleri devam ediyor!

İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi tarafından alınana kararlar neticesinde Şehir Hatları 31 Temmuz Pazar saat 23:59’a kadar ücretsiz yolcu taşımaya devam edecek.

Adalar’a hangi seferler ücretsiz?

Adalar’a ücretsiz sefer düzenleyen firmalar arasında bulunan Şehir Hatları, Dentur ve Mavi Marmara’nın Adalar ulaşım için tarifeyi uyguladığı iskelelerin listesi şu şekilde;

Şehir Hatları;

Bostancı – Adalar

Kabataş – Adalar

Kadıköy – Adalar seferleri ücretsiz.

Dentur

Kabataş – Adalar seferleri ücretsiz

Mavi Marmara

Bostancı – Adalar seferlerini ücretsiz olarak devam ediyor.

Adalar’a Ücretsiz Vapur Seferleri düzenleyen tüm firmaların 2016 geçerli tarife fiyatları için Adalar Ücret Tarifesi 2016 yazımızı inceleyebilirsiniz.

İstanbul’da 07.08.2016 Pazar saat 20.00 – 06.00 kadar uygulanacak olan ücretsiz seyahat uygulaması kapsamında Adalar vapur seferleri yer almıyor. Firmalar 31 Temmuz Pazar günü itibariyle normal ücret tarifesini uygulamaya başlayacak.

 

Kategoriler: Haber, Vapur Seferleri