Büyükada Yaz Konserleri Yeşim Salkım ile başlıyor.

Büyükada Yaz Konserleri Yeşim Salkım ile başlıyor.

Büyükada Yaz Konserleri Yeşim Salkım ile 9 Temmuz 2016 Cumartesi günü başlıyor.

Her yıl Temmuz ve Ağustos aylarında Çınar Meydanı’nda düzenlenen Büyükada Halk Konserleri Adalılar tarafından yoğun ilgi görüyor.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür Müdürlüğü tarafından Adalar Kültür Derneği’nin katkılarıyla her yıl geleneksel olarak düzenlenen ve Kültür A.Ş. tarafından organize edilen Büyükada Yaz Konserleri kapsamında ilk sahneyi Yeşim Salkım alıyor.

Yeşim Salkım Büyükada konserindeki repertuarında, eski albümlerinden parçalara ve Nisan ayında çıkardığı ‘Erkeğin Zillisi’ adlı single şarkısına yer verecek.

9 Temmuz 2016 Cumartesi günü Büyükada Çınar Meydanı’nda akşam saat 21.30’da gerçekleşecek olan Yeşim Salkım konserinin ardından her hafta farklı sürpriz sanatçılar Adalıların konuğu olacak.

Adalar Kültür Derneği yıl boyunca Adalar’da birçok kültürel ve sosyal etkinlikler düzenliyor. Yaz boyunca her hafta konserlerin yanı sıra sergiler de hız kesmeden Adalılarla buluşuyor.

Büyükada Yaz Konserleri, bütün İstanbul halkına açık ve ücretsiz olarak gerçekleştiriliyor.

İstanbul ve çevresinden Büyükada konser alanına ulaşım için Adalar Vapur Seferleri yazımızı inceleyebilir, güncel vapur saatlerini öğrenebilirsiniz.

Kategoriler: Büyükada, Etkinlikler, Güncel