Prens Adalarının En Güzel Zamanları

Prens Adalarının En Güzel Zamanları

Yazın son zamanlarını yaşarken deniz ve güneşin tadını çıkarıp dinlenebileceğiniz en iyi alternatif Adalar!

İstanbul’un kalabalık ve gürültüsü yaz sıcaklarıyla birlikte stresli olmanıza yol açabiliyor. Bunaldığınız anda bir saat içinde ulaşabileceğiniz Prens Adaları hem huzurlu hem de şehrin gürültüsünden sizi çekip alıyorlar.

İster Konaklayın İster Günübirlik Gezin

Butik otellerde hafta sonunuzu geçirebileceğiniz birkaç günlük tatiller de düşünebilirsiniz, günübirlik sevdiklerinizle temiz hava keyfi de yapabilirsiniz, içinizden nasıl geliyorsa. Gündüz Adalar’ın eğlenceli plajlarında denize girip serinlemek, akşam da deniz manzarasında yemek fikri çok cezbedici.

burgazada

Akşam Yemeği Keyfi Adalar’da Bir Başka

Büyükada, Kınalıada, Burgazada ve Heybeliada sahillerindeki balık restoranlarında lezzetli akşam yemekleri yiyebilir, özel günleriniz için rezervasyon yaptırabilirsiniz. Rakı balık denince akla ilk gelen keyif mekanları Prens Adaları’nın sahilinde oluyorlar. Samimi ve sıcak bir ortamda, kişiye özel ilgiyle harika mezeler Adalar’da sizleri bekliyor.

milto restoran

Doğayla Bütünleşmek için Harika Bir Alternatif

Eğer doğa turlarından hoşlanıyorsanız Heybeliada ve Burgazada’nın yemyeşil ormanlarında yürüyüşe çıkarak haftanın yorgunluğunu da atabilirsiniz.  Burgazada, Heybeliada ve Büyükada’da fayton turu yaparak da manzaranın keyfini çıkarabilirsiniz. Eşsiz manzara bir tarafınızda, yeşilliğin içindeki oksijeni içinize çekerken bütün stres geride kalacaktır.

heybeliada fayton

 

Yaz bitmeden bir hafta sonunuzu Prens Adaları’na ayırmamak için hiçbir bahane üretmeden küçük bir çanta hazırlayın. Sade siz ve yanınızda kimler olsun istiyorsanız, aileniz, sevdikleriniz, hemen bir kaçamak yapın ve kendinizi mutlu edin. Sadece bir saat uzaklıktaki Prens Adaları stresinizi almak için sizi bekliyor.

 

 

Kategoriler: Haber, Prens Adaları