IDO 2015 Yaz Tarifesi Başlıyor!

IDO 2015 Yaz Tarifesi Başlıyor!

Yaz sıcağından bunalan ve keyifli bir seyahat etmek isteyenlere müjdemiz var! Ido 2015 Yaz Tarifesi 26 Haziran’da başlıyor!

Ido 2015 Yaz Tarifesi merakla bekleniyordu ki, geçtiğimiz günlerde IDO (İstanbul Deniz Otobüsleri A.Ş) müşteri hizmetleri: “Adalar iskelelerimizin tadilatta olmasından dolayı şu an için seferler yapılamamakta olup, daha sonra seferler ile ilgili duyuru yapılacaktır.” açıklamasında bulunmuştu. Bu  açıklamanın ardından Ido’nun  2015 yaz tarifesine ne zaman başlayacağı merak konusu oldu.    Tadilat  duyurusundan kısa bir süre sonra Ido’dan  beklenen açıklama geldi. IDO(İstanbul Deniz Otobüsleri A.Ş)  resmi sitesinden yaptığı duyuruda Burgazada ve Kınalıada seferlerinin yapıldığını, ancak Büyükada ve Heybeliada vapur seferlerinin 2015 yaz tarifesine 26 Haziran günü başlayacağını bildirdi. Ido’nun  duyurusu  adalara hızlı ve  kolay bir şekilde  seyahat etmek isteyenleri  oldukça sevindireceğe benziyor.

IDO, Kabataş  ve Bostancı’dan hareketle Kınalıada, Burgazada, Heybeliada  ve Büyükada’ya seferler düzenlemektedir.

Not:  Büyükada ve Heybeliada iskelesinde  yapılan güçlendirme  çalışmaları sebebiyle Bostancı’dan adalara daha az sefer   yapılmaktayken, Kabataş’tan ise daha fazla sefer düzenlemektedir.

Ana sayfasında yer alan “vapur saatleri sorgulama” kısmından  firma ismi, saati, nereden, nereye gideceğinizi seçerek adalara  kolay bir şekilde seyahat edebilirsiniz.

Ido Kabataş Adalar 2015 Yaz Tarifesi Ücretleri

Jeton İstanbul Kart(Tam) İstanbul Kart(İndirimli) Diğer
10,00 TL 7,80 TL 5,20 TL 6,35 TL

 

Ido Bostancı Adalar 2015 Yaz Tarifesi Ücretleri

Jeton İstanbul Kart (Tam) İstanbul Kart( İndirimli) Diğer
7,00 TL 4,25 TL 3,30 TL 3,90 TL

İDO, Bostancı ve Kabataş iskelesinden Adalar’a 2015 vapur saatleri için tıklayın.

Kategoriler: Haber