IDO’dan Tadilat Açıklaması

IDO’dan Tadilat Açıklaması

İstanbul Deniz Otobüsleri A.Ş (IDO) müşteri hizmetleri, deniz otobüsleri seferleri hakkında açıklama yaptı.

Adalara hızlı ve kolay ulaşım deyince akla ilk gelen seçeneklerden biri olan IDO’dan tadilat açıklaması geldi. Özellikle adalara gidecek yolcuların sıkça tercih ettiği ulaşım seçeneklerinden biri olan deniz otobüslerinin şu günlerde sefer düzenlememesi adalar yolcularını bir hayli düşündürdü. Konu hakkında İstanbul Deniz Otobüsleri A.Ş (IDO)  müşteri hizmetlerinin açıklaması ise şöyle oldu; “Adalar iskelelerimizin tadilatta olmalarından dolayı şu an için seferler yapılamamakta olup, daha sonra seferler ile ilgili duyuru yapılacaktır.”

ıdokapak

İlk tercihi Ido olan seyahatseverler, adalara gitmek için alternatif  olarak diğer ulaşım  şirketlerini seçebilir. Diğer alternatifler ise şu şekildedir; şehir hatları, mavi marmara,  turyol, prenstur ve dentur.

Sitemizin ana sayfasında yer alan “vapur saatleri sorgulama” kısmından  firma ismi, saati, nereden, nereye gideceğinizi seçebilir ve  böylelikle adalara keyifli bir  yolculuk gerçekleştirebilirsiniz.

IDO, 2015 Yaz Tarifesi Ne Zaman Başlayacak?

Kabataş ve Bostancı’dan  Kınalıada, Burgazada, Heybeliada  ve Büyükada’ya seferler düzenleyen Ido’nun,  2015 yaz tarifesini ne zaman  başlatacağı   hakkında henüz bir açıklama bulunmuyor.

Kategoriler: Güncel, Haber

Yorumlar

  1. konya tadilat
    konya tadilat 10 Aralık, 2015, 12:50

    Teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için.İyi çalışmalar

    Reply this comment

Yorum Yap